Ранній вік №1 «Викрутасики»

05.Кві.2021

      Наші малята зустрічали в гості Сонечко, разом з ним співали пісеньку. А також наші «Викрутасики» створили власне сонечко, де на промінчиках написані імена наших вихованців. Тепер це сонечко прикрашає та зігріває нашу групу.

Детальніше
05.Кві.2021

Вихователі: Ткачук Зоя Григорівна                       Ничипорук Тетяна Олександрівна Помічник вихователя: Косянчук Анна Валеріївна Девіз: «Викрутасики» – малята веселі, зростають у кожній оселі”.

Детальніше
10.Бер.2021

      Жіноче свято приходить навесні із першими теплими днями. Мама – це слово, яке із радістю вимовляє кожна дитина, бо змалечку супроводжує нас у житті матусина ласка і турбота. На святі наші малята співали пісеньки, танцювали та розповідали віршики про любих матусь. Свято пройшло в дружній, святковій атмосфері, результатом якої стали незабутні враження, … Продовжити читання “«Викрутасики» вітають матусь зі святом весни”

Детальніше
25.Лют.2021

      Ознайомлення з природою – одне з головних засобів розвитку дітей, в його процесі розширюється орієнтація дітей в навколишньому середовищі, формуються пізнавальні здібності та виховується відповідне ставлення до природи. Наші малята ознайомлювалися з природою шляхом висадження цибульки. «Викрутасики» вчилися садити та поливати цибулинки.  Діти були в гарному настої та в подальшому із задоволенням … Продовжити читання “Садимо цибульку”

Детальніше