«Віртуальна зустріч» педагогічних працівників в умовах карантину.

15.Тра.2020
«Віртуальна зустріч» педагогічних працівників в умовах карантину.

           В умовах карантину педагоги закладів дошкільної освіти перейшли на дистанційний режим роботи, який змусив шукати нові сучасні підходи до проведення нарад, «зустрічей на відстані», конференцій тощо.

         15 травня 2020року в Житомирському закладі дошкільної освіти №58 «ДивоГрай» відбулась онлайн зустріч педагогів з проблем «Організація ТБД в закладі дошкільної освіти в умовах карантину» та «Як зберегти спокій у стресовій ситуації. 10 психологічних лайфхаків»  за допомогою  хмарної  платформи ZOOM для проведення відео конференцій.

        Організатори «зустрічі на відстані»  вихователь-методист Войцишевська В.М. , практичний психолог Павлюк Т.Л.  спільно з педагогами обговорили питання  формування  правил безпечної поведінки у дітей раннього та передшкільного віку, створення умов для збереження здоров’я та життя.

        Вихователь-методист закладу Войцишевська В.М. зупинилась на особливості організації Тижня безпеки дитини в ЗДО в умовах карантину та наголосила на комплексній роботі, передбачаючи взаємодію всіх учасників освітнього процесу і, в першу чергу, тісну співпрацю  з батьками.

         Практичний психолог Павлюк Т.Л. надала рекомендації  як зберегти спокій у стресовій ситуації та, якими техніками варто знімати емоційне напруження.

        Учасники онлайн-зустрічі мали можливість у груповому чаті поставити запитання, які потребували роз’яснень, висловити свої враження від запропонованої форми спілкування – відео конференції.

      Організатори щиро вдячні учасникам заходу за активність.

      Сподіваємося на конструктивну онлайн співпрацю в майбутньому!

Галерея зображень