Весняний загальноміський суботник в «ДивоГраї».

26.Кві.2021
Весняний загальноміський суботник в «ДивоГраї».

         Трудовий колектив на чолі з завідувачем Житомирського закладу дошкільної освіти №58 Савчук Т.Є. взяли участь у проведенні 24 квітня 2021 року загальноміського суботника, відгукнувшись на заклик департаменту освіти Житомирської міської ради у рамках Весняного місячника благоустрою. Прибирання території закладу, належний санітарний стан прилеглої до нашого закладу території забезпечили   15 працівників.

            Під час наведення порядку учасники суботника згрібали старе листя, прибирали сміття за ігровими павільйонами, вскопували землю на газонах та у місцях декоративних насаджень,   здійснили пересадка туї та можжевельника, кронували кущі самшита та гортензії, висівали насіння квітів .

         Усі заходи проходили з урахуванням дотримання протиепідемічних заходів та обмежень, що визначені нормативними актами на період карантину, пов’язаного із поширенням коронавірусної хвороби COVID – 19.

     По завершенню прибирання Савчук Т.Є. подякувала усім, хто відгукнувся на заклик і долучився до суботника та весняного благоустрою.

Результат нашої роботи – ошатна територія закладу та наше

чисте  довкілля!

Галерея зображень