«Веселкове містечко»

05.Кві.2021

         Чуйність та доброта живе в сердечках маленьких жителів «Веселкового містечка». Натхненні Днем доброти ми вирішили провести власну акцію допомоги та милосердя, назвавши її − «Квіти добра». Діти виготовили квіточки та за символічну суму пропонували їх придбати всім охочим. На зібрані кошти ми купили  корм для безпритульних собак, який передали Житомирському центру … Продовжити читання “Благодійна акція «Квіти добра»”

Детальніше
10.Бер.2021

    Коли земля пробуджується від зимового сну, всі з нетерпінням чекають чудове свято весни. У жителів «Веселкового містечка» свято  весни супроводжувалось дзвінкими піснями, запальними  танцями,  веселими іграми та святковими привітаннями. Захват у дітей викликали гості, які завітали на свято.

Детальніше
05.Бер.2021

     Напередодні першого весняного свята кипіла робота у “Веселковому містечку”, адже  діти виготовляли  подарунки для своїх  матусь. Нелегка та кропітка робота об’єднала та згуртувала дітей. Результат приніс багато позитивних емоцій та захоплення від своєї роботи.

Детальніше
20.Сер.2020

На минулому тижні до нас на майданчик завітав чарівний літачок, який переніс діток в небесні мандри. Діти, коли сідали у літачок мрій, уявляли себе пілотами та фантазували про небесні краєвиди. Малювали в уяві казкових героїв з хмаринок, бавились з сонячними промінчиками. Після подорожі, кожен хотів стати справжнім пілотом та керувати велетенським літаком. Враження та емоції … Продовжити читання “«Літачок мрій»”

Детальніше
19.Сер.2020

Веселі естафети для дітей у дитячому садку допомагають розвивати спритність і координацію рухів, формують нові рухові навички і комунікативні здібності, привчають їх дотримуватися правил і, звичайно ж, приносять море задоволення. Нещодавно і ми провели такі ж естафети, які дуже сподобалися дошкільнятам.

Детальніше