Ранній вік №2 «Смішарики»

13.Кві.2021

На городі працювала заповзято вся сім’я : Дідусь , бабця, тато, мама, братчик і звичайно ж я Посадили ми картоплю, кукурудзу, кабачок, Помідори, кріп, капусту, горох, салат, часничок.    В групі раннього віку №2 “Смішарики” на підвіконні буяє весна. Дітки разом з вихователями створили міні — город, який приносить радість не тільки маленьким, а й … Продовжити читання “Міні — город на підвіконні”

Детальніше
09.Лис.2020

          Осінь – чудова пора року. Вона надихнула на вияв творчості і уяви малюків групи раннього віку №2 «Смішарики». Разом зі своїми батьками маленькі художники малювали «Осінній листопад». Малювання було захоплюючим, адже  техніка штампування захопила своєю нетрадиційністю й оригінальністю: діти наносили фарби на листочки і відбивали їх на аркуші паперу, немов … Продовжити читання “«Осінній листопад» очима малюків.”

Детальніше
08.Тра.2020

       22 квітня вся планета відзначала Всесвітній День Землі. Цей день вважається символічним оберігом нашого спільного дому, нашої планети. Також цей день об`єднує людей планети заради охорони середовища і не міг залишитись без уваги  ЗДО “ДивоГрай”.        Хоча ми всі зараз перебуваємо на карантині, але це не заважає нам зробити щось … Продовжити читання “Земля-наш дім!”

Детальніше
05.Тра.2020

Великдень – це свято, коли люди святкують воскресіння Ісуса Христа. На це свято печуть паски, фарбують та розписують яйця. Отож, наші найменші дивограйці – група раннього віку «Смішарики» не залишились осторонь цього свята. Хоча свято цього року проходить в карантинних умовах, але ми все ж таки готуємось відповідально. Діти роблять різні поробки з паперу у … Продовжити читання “Великодній марафон домашніх справ”

Детальніше
10.Кві.2020

              Під час карантину група раннього віку № 2 «Смішарики» залишається вдома!!! За допомогою та рекомендаціями вихователів батьки намагаються зробити перебування дітей в сімейному колі  цікавим, різнобічним, розвивальним, творчим.  В період карантину є прекрасна можливість дорослим згадати своє дитинство та насолодитися ігровими моментами з дітьми. Спільно з маленькими помічниками … Продовжити читання “Вдома: граємо, малюємо, допомагаємо, розвиваємось!”

Детальніше