Ранній вік №2 «Смішарики»

08.Тра.2020

       22 квітня вся планета відзначала Всесвітній День Землі. Цей день вважається символічним оберігом нашого спільного дому, нашої планети. Також цей день об`єднує людей планети заради охорони середовища і не міг залишитись без уваги  ЗДО “ДивоГрай”.        Хоча ми всі зараз перебуваємо на карантині, але це не заважає нам зробити щось … Продовжити читання “Земля-наш дім!”

Детальніше
05.Тра.2020

Великдень – це свято, коли люди святкують воскресіння Ісуса Христа. На це свято печуть паски, фарбують та розписують яйця. Отож, наші найменші дивограйці – група раннього віку «Смішарики» не залишились осторонь цього свята. Хоча свято цього року проходить в карантинних умовах, але ми все ж таки готуємось відповідально. Діти роблять різні поробки з паперу у … Продовжити читання “Великодній марафон домашніх справ”

Детальніше
10.Кві.2020

              Під час карантину група раннього віку № 2 «Смішарики» залишається вдома!!! За допомогою та рекомендаціями вихователів батьки намагаються зробити перебування дітей в сімейному колі  цікавим, різнобічним, розвивальним, творчим.  В період карантину є прекрасна можливість дорослим згадати своє дитинство та насолодитися ігровими моментами з дітьми. Спільно з маленькими помічниками … Продовжити читання “Вдома: граємо, малюємо, допомагаємо, розвиваємось!”

Детальніше
10.Кві.2020

          Перші святкові ранки в дитячому садочку – завжди особливі! Вони казкові та наповнені позитивними емоціями, під час яких діти стають справжніми артистами. Ось таке чудове свято Весни відбулося в групі раннього віку № 2«Смішарики». Вихованці дивували дорослих своїм елементарним музичним вмінням співати, танцювати, розповідати віршики, грати. Мультяшний Лунтик  подарував позитивні … Продовжити читання “Веснонька прийшла й свято малюкам принесла!”

Детальніше