«Смайлики-питайлики»

26.Кві.2021

На світ з`явилися, щоб жити  Великі звірі і малі. Людина же прийшла – любити, Добро творити на Землі. Не нищіть квіти, не зривайте, Нехай на них блищить роса. Усе живе оберігайте, Хай нас оточує краса!      Під таким девізом пройшов день Землі в групі «Смайлики – Питайлики», адже ця подія об`єднує людей планети заради … Продовжити читання “ЩАСТЯ ПЛАНЕТИ – В НАШИХ РУКАХ”

Детальніше
26.Кві.2021

Чарівні спалахи Всесвіту завжди приваблювали допитливі очі людини. Пізнати непізнане, зрозуміти оточуючий світ – це здавна було мрією людства. Саме тому, 12 квітня, діти середньої групи «Смайлики-Питайлики» здійснили «Космічні мандрівки» приурочені Всесвітньому дню авіації та космонавтики. Упродовж  дня дошкільники були залучені до активної пізнавальної, пошуково-дослідницької, творчої діяльності з метою формування знань про Всесвіт. Малюки отримали … Продовжити читання “Смайлики в Космосі”

Детальніше
10.Бер.2021

     Вивчаючи тему «Кухня» за програмою «Впевнений старт» наші вихованці  разом з вихователем  відкрили своє кафе «Смачно у смайликів», в якому навчилися: застеляти стіл скатертиною, розкладати серветки, сервірувати стіл,  отримувати замовлення від відвідувачів. А найголовнішою стравою кафе були фруктові шашлички, які діти робили власноруч  із соковитих фруктів. Все дійство перетворилося в захоплюючу гру, кульмінацією якої … Продовжити читання “Запрошуємо до кафе «Смачно у смайликів»”

Детальніше
04.Бер.2021

      З одного боку, сучасні технології допомагають дітям розвивати увагу, дрібну моторику, сприяють їх інтелектуальному розвитку. З іншого – вони нерідко забирають багато часу, якого, в результаті, не вистачає на активні заняття і розваги. Давайте розберемося, наскільки корисні, і чим шкідливі гаджети для дитини. Що кажуть лікарі? Говорячи про шкоду і користь, фахівці … Продовжити читання “Консультація для батьків: “Гаджети в житті дитини – за і проти””

Детальніше
19.Сер.2020

Казка, фантазія – це ключик, за допомогою якого можна відкрити…  джерело думки і слова… Без казки, без гри, уяви дитина не може жити… Казка – це, образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки й мови. Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом а й серцем.  В.Сухомлинський У нашій групі пройшов «Тиждень чарівної … Продовжити читання “Літня сторінка: “Тиждень чарівної  казки””

Детальніше