«Смайлики-питайлики»

03.Чер.2020

    Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку або пристрасть, допомагають зосередитися. Колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж сказане слово, і тому з 09.092019 – 13.09.2019 рр. у молодшій групі №1 «Смайлики- Питайлики»  пройшов кольоровий тиждень     Розпочали з понеділка — зеленого дня. … Продовжити читання “Кольоровий тиждень”

Детальніше
03.Чер.2020

У садочок завітали маленькі, гарненькі та несміливі малята, обережно розглядаючи групу, кожну іграшку. Але пройшло небагато часу і наші милі, добрі, галасливі, веселі, чудові діти з задоволенням приходять до садочка. Вони люблять займатися, відпочивати, гратися. А ми дорослі все робимо, щоб наші дітки росли, розвивалися, щоб кожний день малюка був радісний, успішний та цікавий. Відомо … Продовжити читання “ПОСВЯТА В СМАЙЛИКИ”

Детальніше
03.Чер.2020

Ходить осінь по садках, Ходить усміхається. Ніби в казці швидко так кольори міняються! У молодшій групі №1 « Смайлики – Питайлики»  відбулося свято – розвага    «Пригоди лісових друзів». Яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців, які охоче та від душі розважалися у музичній залі. Усі дітки із задоволенням співали пісні, танцювали, розказували вірші, прославляючи осінь за … Продовжити читання “ЯК МАЛЯТА ОСІНЬ ЗУСТРІЧАЛИ”

Детальніше
02.Січ.2020

Девіз нашої групи: “Ми маленькі смайлики, Смайлики- питайлики. Ми веселі та завзяті, Дуже хочемо все знати!”

Детальніше