Щеплення під час війни  – це важливо!

28.Кві.2023
Щеплення під час війни  – це важливо!

       В рамках Європейського тижня імунізації, який відзначається за ініціативою Європейського регіонального бюро ВООЗ, проводиться Український тиждень імунізації – 2023. Метою події є підвищення обізнаності населення про важливість імунізації для запобігання захворюванням і захисту життя. Під час війни через відсутність доступу до чистої води, базових умов гігієни та медичної допомоги, перебування великої кількості людей одночасно у сховищах, тимчасових прихистках є ризик поширення інфекційних захворювань. Тож зараз украй важливо захистити від них себе і дітей.

          28 квітня 2023 року  в Житомирський дошкільний навчальний заклад №58 «ДивоГрай» завітали представники ДУ «Житомирський обласний центр контролю і профілактики хвороб  МОЗ України» з тематичним заняттям про те, що таке імунізація, як захистити себе від хвороб та  для чого необхідно дотримуватись правил  особистої гігієни. Дошкільники переглянули мультфільм «Уроки гігієни Тітоньки Сови», в  ігровій формі закріпили правила гігієни, брали участь у бесіді про те, що таке вакцинація та для чого потрібно робити щеплення. В кінці зустрічі малюки отримали розмальовки, дитячі книжечки та наклейки.

       Наостанок фахівці надали консультаційну допомогу медичному персоналу закладу та познайомили з інформаційними матеріалами щодо важливості імунізації та профілактичних щеплень для збереження здоров’я і життя людей.

Галерея зображень