«Ромашкова сімейка»

13.Кві.2021

Сьогодні ми казку до нас запросили, Що б бачити її і слухати гуртом. А казка в лісі десь там загубилась, Давайте підемо шукати її разом .        За допомогою казки діти «Ромашкової сімейки» вдосконалювали навички лічби, ознайомилися з поняттям високий  – низький, а також вчилися працювати з інноваційною технологією паличками Кюїзенера. Діти були … Продовжити читання “Навчання через казку”

Детальніше
26.Бер.2021

Визирнув підсніжник під вікном у мене: Голівонька біла, листячко зелене. Холодно повсюди, ще сніги біліють… Квіточки тендітні ніжно серце гріють. Надія Красоткіна        Такими весняними, ніжними квітами, дітки «Ромашкової сімейки» привітали своїх матусь із святом весни, чарівності і краси.

Детальніше
18.Бер.2021

       1 березня 2021 року у групі  “Ромашкова сімейка” відбулося III Всеукраїнського заняття доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”.      Заняття доброти сприяло розвитку  у дітей пізнавальної та творчої активності, формуванню моральних якостей та  почуття емпатії, навичок поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці, вихованню до них чуйного … Продовжити читання “ІІІ Всеукраїнське заняття доброти”

Детальніше
18.Лют.2021

Зимонько, голубонько в білім кожушку, Любимо ми бігати по твоїм сніжку. Всім рум’яниш личенька ти оцій порі І ладнаєш ковзанки в нашому дворі! Л. Забашта        Зима – дивовижна  пора!  Її  дуже люблять діти «Ромашкової сімейки». Катання на санчатах, ліплення сніговиків, снігових фортець, гра у сніжки та й просто погратися в снігу – … Продовжити читання “Радість зимових прогулянок”

Детальніше
17.Лют.2021

         Напередодні Дня святого Валентина діти групи «Ромашкова сімейка» підготували для любих мам валентинки. Адже в цей день кожному хочеться привітати своїх рідних та близьких зі святом. З великим задоволенням дітки готували своїм матусям подаруночки – валентинки. Це стало гарною традицією, коли щороку малюки дарують своїм матусям виготовлені листівки у вигляді сердець.

Детальніше