Логопедична група №3 «Казкова перлинка»

04.Бер.2021

            У нашому світі дуже багато різних професій. Всі вони важливі та необхідні. З самого малечку ми починаємо приміряти на себе різні професії, а з часом вибираємо собі заняття до душі. Хтось мріє стати лікарем, хтось будівельником, хтось перукарем, а хтось пожежником.           Наші діти з … Продовжити читання “«Всі професії важливі, всі професії потрібні»”

Детальніше
04.Бер.2021

     Коли зимонька-зима дме пронизливим холодом, насилаючи люту заметіль, немов зганяючи свій гнів на беззахисних пташок – ми не залишаємося байдужими. Наші дітки знають, що птахам взимку нікуди сховатися. Щоразу, під час прогулянок, ми спостерігаємо, як пернаті збираються в невеселі зграйки, як все важче й важче їм знайти хоч якийсь корм. Цілими днями вони стрибають … Продовжити читання “«Птахи – наші друзі»”

Детальніше
25.Лют.2021

     Зима – одна з найкрасивіших, найчарівніших пір року, яка накриває весь світ широкими білими крильми і чарує, робить його казковим і неповторним, білим-білим….      Ми дивуємося першій сніжинці, казкової форми і краси, радіємо снігові, який прикрашає весь навколишній світ дивом, захоплюємося морозним ранком, коли все вкрите срібним пухнастим інеєм. І, навіть, незважаючи на те, … Продовжити читання “«Ой, весела в нас зима, веселішої нема!»”

Детальніше
01.Вер.2020

         Дослідницька діяльність завжди захопює, особливо дітей дошкільного віку!            Дошкільнята розширили свої знання про воду, її властивості, роль у житті людини і живих організмів, а також дізналися про форми її існування — джерела, річки, моря, озера, океани, опади, розширили знання про заходи щодо запобігання забрудненню води.  Пошуково-дослідницька … Продовжити читання “Маленькі дослідники води”

Детальніше
01.Вер.2020

       В групі “Казкова перлинка” відбулося дуже символічне заняття, яке було приурочене до Дня Незалежності нашої держави України.         Дошкільнята ознайомилися із символами Української держави,  навчилися відтворювати в аплікації прапор України,  удосконалювали свої вміння працювати з папером, розвивали увагу та  мислення. Яскраві спогади дарують чудові фото!  

Детальніше