Освітній процес

02.Вер.2020

В освітньому процесі закладу реалізується зміст інваріантної та варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти за комплексними та парціальними програмами. Інваріантна складова: Комплексні програми  Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» Білан О.І Возна Л.М., Максименко О.Л. та ін. Освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку. За заг. наук. ред. Т.О.Піроженко. Освітня програма «Впевнений … Продовжити читання “Освітні програми ЖДНЗ №58”

Детальніше
31.Сер.2020

Науково-методична проблема ЖДНЗ №58 в 2020-2021 н.р.:  «Реалізація Базового компоненту дошкільної освіти та творчого, інноваційного потенціалу педагога, як запорука особистісної орієнтації закладу для забезпечення якісної дошкільної освіти».   Пріоритетні завдання ЖДНЗ №58 в 2020 – 2021 н.р.: забезпечення системного підходу до охорони життя, збереження здоров’я, навичок гігієни учасників освітнього процесу шляхом пропагування та впровадження здоров’язберігаючих … Продовжити читання “Пріоритетні завдання ЖДНЗ №58 в 2020 – 2021 н.р.”

Детальніше
31.Сер.2020

    Протягом року педагогами здійснювалась системна та цілеспрямована робота щодо розвитку ключових компетентностей дошкільників. Для реального визначення рівня знань, умінь та навичок вихованців відповідно вимог Програми виховання і навчання дітей дошкільного віку «Українське дошкілля» двічі у навчальному році (жовтні, березні) було проведено  моніторинг сформованості ключових компетентностей дітей в усіх вікових групах. Слід зауважити, що … Продовжити читання “Результати моніторингу якості освіти в 2019-2020 н.р.”

Детальніше