«Острів пригод»

01.Кві.2021

Що з весною настає? Сніг у полі розтає А чому то так буває? Сонце його пригріває Що ж синіє на землі? Ніжні проліски малі…. (Катерина Перелісна «Весна»)      Весна  – довгоочікувана пора року,  адже після  білосніжної, морозної зими починає прокидатися природа. З приходом весни діти полюбляють спостерігати за змінами в природі. З кожним днем … Продовжити читання “«Весна прийшла – підсніжники нам принесла»”

Детальніше
12.Бер.2021

         З дитинства починаємо знайомити дітей з видатними людьми України, які творять нашу культуру, мистецтво, історію. Саме до дня народження відомого українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка у старшій групі №2 «Острів пригод» пройшли Шевченківські дні. Під час проведення тематичних занять, хвилин поезії вихователі Бабич Л.М., Васильчук О.В. знайомили дітей з … Продовжити читання “«Шевченківські дні» – теплі спогади про геніального українця!”

Детальніше
01.Лют.2021

           Чи можна уявити життя малечі в дитячому садку без пісочних ігор?!        Метод sandplay, що з англійської дослівно означає «пісочна гра», –  це той метод, завдяки якому дитина з піску і невеличких фігурок будує свій індивідуальний і неповторний світ у мініатюрі. Граючись, вона відображає  на піску те, що … Продовжити читання “Дивовижний світ пісочних ігор.”

Детальніше
21.Гру.2020

«Щоб повірити у добро, треба почати чинити його.»  (Л. Толстой)       13 листопада весь світ відзначає Всесвітній день доброти. Саме такий день потрібен нам для того, щоб нагадати про значення добра у нашому життя.  Людина яка творить добро є щасливою. Добро може проявлятися в елементарних речах, таких як: подяка, посмішка, підтримка гарним словом.  … Продовжити читання “«День доброти»”

Детальніше
21.Гру.2020

      12 листопада дошкільнята старшої групи №2 «Острів пригод» стали учасниками квест-подорожі «У пошуках чарівниці Осені». До дітей завітали цікаві герої  аби спонукати малюків до веселих забав. Вихованці здійснили подорож осінніми станціями «Садова», «Лісова», «Городня» та «Дощова». Діти  з радістю та великою цікавістю виконували завдання, із задоволенням грали  у рухливі ігри, співали, танцювали, для того, … Продовжити читання “«Осінні розваги»”

Детальніше