Новини

27.Тра.2020

ЗАТВЕРДЖЕНО рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради 26.05.2020р. №581 РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ  закладу дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину   І. Загальні положення Цей регламент (далі Регламент) визначає протиепідемічні вимоги до закладів дошкільної освіти, виконання яких спрямоване на запобігання ускладнення епідемічної ситуації та гарантування безпечного перебування усіх учасників освітнього процесу в закладі дошкільної освіти, який функціонує … Продовжити читання “РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ закладу дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину”

Детальніше
21.Тра.2020

Шановні батьки!         Уряд проінформував громадськість про продовження карантину в Україні до 22 червня 2020 року, але з послабленнями та про можливість поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти за умови покращення епідситуації в конкретно взятому регіоні.     Для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі має бути забезпечено проведення підготовчої роботи, що … Продовжити читання “Інформація щодо відновлення роботи закладу дошкільної освіти.”

Детальніше
15.Тра.2020

       Тема є дуже актуальною, оскільки ми всі зараз знаходимося в ситуації вимушеної ізоляції, що в свою чергу викликає різні негативні відчуття та призводить до стресу.       Першим етапом стресу є тривога, другим – мобілізація. Ці два етапи є дуже ресурсними і можуть бути навіть корисними для людини, оскільки можуть активізувати … Продовжити читання “Як зберегти спокій в любій ситуації.”

Детальніше
15.Тра.2020

           В умовах карантину педагоги закладів дошкільної освіти перейшли на дистанційний режим роботи, який змусив шукати нові сучасні підходи до проведення нарад, «зустрічей на відстані», конференцій тощо.          15 травня 2020року в Житомирському закладі дошкільної освіти №58 «ДивоГрай» відбулась онлайн зустріч педагогів з проблем «Організація ТБД в закладі … Продовжити читання “«Віртуальна зустріч» педагогічних працівників в умовах карантину.”

Детальніше
08.Тра.2020

    Маленькі романтики, мандрівники, мрійники… “Космічну мандрівку” здійснили дошкільнята логопедичної групи №2 “Бджолинки-веселинки” перебуваючи в умовах карантину. Яскраві зорі, потужні космічні ракети, мужні космонавти, інопланетні істоти живуть в уяві наших “бджоленят”. Залишайтеся вдома і мандруйте в он-лайні!!! Посилання на відео. ☝

Детальніше