Новини

05.Тра.2021

     22 квітня 2021р. о 13.00 в онлайн-форматі на комунікаційній платформі GoogleMeet в Житомирському закладі дошкільної освіти №58 відбувся    презентаційний семінар «Реалізація освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» з дітьми з особливими освітніми потребами через  авторський дидактичний посібник «Крокуй впевнено»» для вчителів-логопедів, вихователів спеціальних груп м. Житомира.       На … Продовжити читання “Презентаційний семінар «Реалізація освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» з дітьми з особливими освітніми потребами через  авторський дидактичний посібник «Крокуй впевнено»»”

Детальніше
05.Тра.2021

    В організації змісту та процесі дошкільної освіти важливим є формування однієї з ключових компетентностей – логіко-математичної. Саме тому важливого значення в реалізації освітніх завдань набуває у державному стандарті, Базовому компоненті дошкільної освіти (нова редакція 2021р.), освітній напрям «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», в якому визначено інтегровану компетентність: сенсорно-пізнавальну, логіко-математичну, дослідницьку. Сучасна дошкільна освіта вимагає переосмислення … Продовжити читання “Методична панорама «Інноваційні лайфхаки для розвитку логіко-математичної компетентності дошкільника»”

Детальніше
30.Кві.2021

      Напередодні  Світлого Христового Воскресіння в ЖДНЗ №58 відбулася виставка творчих робіт вихованців, батьків та педагогів. На виставці представлені яскраві писанки, паски, дивовижні Великодні поробки. Роботи представлені у різних техніках виконання та уособлюють в собі духовне відношення всіх учасників освітнього процесу до традицій та свят нашої рідної України.           Милуйтеся і … Продовжити читання “Великдень іде – благу звістку несе!”

Детальніше
26.Кві.2021

         Трудовий колектив на чолі з завідувачем Житомирського закладу дошкільної освіти №58 Савчук Т.Є. взяли участь у проведенні 24 квітня 2021 року загальноміського суботника, відгукнувшись на заклик департаменту освіти Житомирської міської ради у рамках Весняного місячника благоустрою. Прибирання території закладу, належний санітарний стан прилеглої до нашого закладу території забезпечили   15 працівників.   … Продовжити читання “Весняний загальноміський суботник в «ДивоГраї».”

Детальніше
20.Кві.2021

     Тепер з питань захисту дитячих прав та інших питань діти та дорослі можуть звертатися  з 12.00 до 20.00 по буднях. Субота і неділя – вихідні.      Номери телефону Національної дитячої гарячої лінії:            0-800-500-225 – безкоштовно з усіх мобільних і стаціонарних  телефонів;            116111 – безкоштовно … Продовжити читання “Національна дитяча гаряча лінія”

Детальніше