«Країна мрій»

16.Кві.2021

     12 квітня в групі “Країна мрій” відбулися тематичні заняття присвячені до Дня космонавтики, метою яких було формування у дошкільнят позитивної мотивації до пізнання і позитивного ставлення до світу. Вихователі Прищепа І. Б. та Покотило Ю.В. ознайомили дітей з моделлю Землі, дали уявлення про космос і професію – космонавт, розвивали пізнавальні інтереси дітей.   … Продовжити читання “Мандруємо Всесвітом”

Детальніше
13.Кві.2021

     Ще з давніх-давен на українських землях панував чудовий звичай: кожного разу на Великдень збиралися дорослі та малі й до свята писанки малювали. Розмальовували яєчка різними кольорами, прикрашали чарівними візерунками… І так весело, радісно всім було. Бо писанки не тільки красу несли, а ще й від нечистої сили захищали.        Великодні яєчка … Продовжити читання “«А вже недалечко червоне яєчко…»”

Детальніше
15.Гру.2020

14 грудня у Житомирському дошкільному навчальному закладі №58 «ДивоГрай» відбулися Андріївські вечорниці. Ой не ходи, Грицю, тай на вечорниці, Бо на вечорницях дівки – чарівниці Котра дівчина чорні брови має, То тая дівчина усі чари знає.        Саме такими словами закликали дівчата хлопчиків на свято. Адже свято Андрія і його особливості святкування, розпочинають … Продовжити читання “Андріївські вечорниці”

Детальніше
10.Лис.2020

Нині осінь нас чарує, неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує і дивує нас вона. Виглядає так казково восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим прикрашає осінь край!        В цікавому осінньому квесті приймали участь діти  групи «Країна мрій». Проходячи всі станції, ми зустрічалися з цікавими героями: паном Гарбузом, Господинею, веселими Мухоморчиками, Їжачком та пані … Продовжити читання “Осінній квест «В гостях у щедрої осені»”

Детальніше
02.Січ.2020

Вас вітає група «Країна мрій»!   Девіз: Наша група – велика країна, А серце країни – маленька дитина, Вирує й кипить тут веселе життя, Бо діти – це світле для нас майбуття.   У «Країні мрій» працюють: Прищепа Ірина Борисівна – вихователь; Покотило Юлія Василівна – вихователь; Неселовська Ірина Григорівна – помічник вихователя.     … Продовжити читання “”

Детальніше