Коронавірус COVID-19

24.Бер.2021

     Рекомендації розроблено згідно з чинними документами ВООЗ, МОЗ і МОН України, що регулюють процес організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти – http://58.sadok.zt.ua/wp-content/uploads/2021/03/posibnyk-bezpeka-covid.pdf

Детальніше
14.Січ.2021

Як говорити з дитиною про COVID-19, навчити її весело мити руки та правильно відпочивати — поради для батьків під час карантину від МОН України та ЮНІСЕФ Україна        Правильний розпорядок дня, розмови про вірус, ідеї, чим зайняти дитину під час карантину. Про це та інше можна дізнатись у інформаційних матеріалах, які розміщені на … Продовжити читання “Поради від ЮНІСЕФ Україна: як говорити з дитиною про COVID-19.”

Детальніше
04.Січ.2021

Як правильно кашляти та чхати, щобнікого не заразити? Коронавірус передається лише від людини до людини через її біологічні рідини (це може бути, наприклад, слина). Заразитись вірусом можна як під час тісного контакту з інфікованим, так і через поверхні, на яких залишилися частинки вірусу при кашлі чи чханні: дверні ручки, їжу та інші предмети. Більшість людей, … Продовжити читання “Вчимося етикету кашлю”

Детальніше
04.Січ.2021

Загальні рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19: Проводити наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях; не допускати до роботи осіб з ознаками інфекційного захворювання; виділити приміщення для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання (в разі виявлення такої особи, вжити заходів для ізоляції від здорових осіб та негайно … Продовжити читання “Коронавірус: профілактика інфікування і поширення”

Детальніше
21.Гру.2020

Поговоримо про особисту гігієну дошкільника     Як потрібно виховати дитину, щоб гігієнічні процедури стали для неї внутрішньою потребою? Прищеплення гігієнічних правил досягає мети, якщо підкріплюється особистим прикладом батьків та інших членів родини.    Поняття «особиста гігієна» містить турботу про чистоту тіла, ліжка, одягу і взуття, дотримання режиму дня, а також гігієну сну, відпочинку, їжі. … Продовжити читання “Формування культурно-гігієнічних навичок у сім’ї”

Детальніше