Інформація для батьків

27.Тра.2020

ЗАТВЕРДЖЕНО рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради 26.05.2020р. №581 РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ  закладу дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину   І. Загальні положення Цей регламент (далі Регламент) визначає протиепідемічні вимоги до закладів дошкільної освіти, виконання яких спрямоване на запобігання ускладнення епідемічної ситуації та гарантування безпечного перебування усіх учасників освітнього процесу в закладі дошкільної освіти, який функціонує … Продовжити читання “РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ закладу дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину”

Детальніше
21.Тра.2020

Шановні батьки!         Уряд проінформував громадськість про продовження карантину в Україні до 22 червня 2020 року, але з послабленнями та про можливість поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти за умови покращення епідситуації в конкретно взятому регіоні.     Для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі має бути забезпечено проведення підготовчої роботи, що … Продовжити читання “Інформація щодо відновлення роботи закладу дошкільної освіти.”

Детальніше
01.Кві.2020

Нова українська школа — це назва реформи загальної середньої освіти, яку зараз реалізовує Міністерство освіти і науки спільно з сотнями вчителів і управлінців з освіти по всій Україні. Головна ідея Нової української школи — компетентнісне навчання. Це означає, що майбутні учні не просто набуватимуть знань, а вчитимуться використовувати їх на практиці й опановуватимуть навички. Школа має … Продовжити читання “Усе, що варто знати батькам майбутніх першокласників про “НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ””

Детальніше
13.Гру.2019
Детальніше
13.Гру.2019
Детальніше