Інформація для батьків

02.Кві.2021

Читання на ніч – це спосіб зміцнити зв’язок з дитиною, розвинути її уяву й моральні якості Укладаючи дітей спати, батьки мріють нарешті присвятити трохи часу собі. Однак не поспішайте йти, почитайте дітям на ніч. Американські вчені встановили цікавий факт: діти, яким читали на ніч 3–5 разів на тиждень, краще вчаться читати й рахувати у школі. … Продовжити читання “П’ять причин читати дитині на ніч”

Детальніше
18.Бер.2021

       З метою реалізації та додержання вимог чинного законодавства у сфері захисту суспільної моралі, обігу продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру, продукції, що містить пропаганду культу насильства, жорстокості і порнографії, створено Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі (далі – Національна комісія).     Відповідно до статті 17 Закону … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ: «ДІТИ – ІНТЕРНЕТ – МОБІЛЬНИЙ ЗВ’ЯЗОК»”

Детальніше
17.Бер.2021

З текстом документа можна ознайомитись за  посиланням – http://58.sadok.zt.ua/wp-content/uploads/2021/03/lyst-653.pdf

Детальніше
09.Бер.2021

 Поясність дитині, що дорослі ходять на роботу; для діток робота – дитячий садочок, а для старших – школа. Розкажіть, що всі колись ходили до школи: і бабуся, і дідусь, і мама, і тато. Дуже часто причина негативного ставлення дитини до школи криється у відношенні батьків. Батьки «заражують»  дітей своїми хвилюваннями, побоюваннями і малюк починає сприймати школу як невідому загрозу. Налаштуйте дитину позитивно, розкажіть,  що у неї з’явиться багато нових друзів, що кожен день вона буде дізнаватися багато цікавого. Згадайте веселі історії зі свого шкільного … Продовжити читання “Що повинен знати майбутній першокласник!”

Детальніше
04.Бер.2021

      З одного боку, сучасні технології допомагають дітям розвивати увагу, дрібну моторику, сприяють їх інтелектуальному розвитку. З іншого – вони нерідко забирають багато часу, якого, в результаті, не вистачає на активні заняття і розваги. Давайте розберемося, наскільки корисні, і чим шкідливі гаджети для дитини. Що кажуть лікарі? Говорячи про шкоду і користь, фахівці … Продовжити читання “Консультація для батьків: “Гаджети в житті дитини – за і проти””

Детальніше