Логопедична група №1 «Комашки-розумашки»

05.Тра.2020

22 квітня людство відзначило Міжнародний день Землі. У цей нелегкий для нас час, напевно в кожного з нас виникають думки про те, що життя людини залежатиме  від того, як буде   “почувати” себе наша  планета?…  Вихованці логопедичної групи №1  «Комашки- розумашки» разом з батьками приєдналися до акції «Збережемо нашу планету!». “Розумашки”  своїми малюнками, відео лозунгами … Продовжити читання “Екомарафон “Збережемо нашу планету Земля!””

Детальніше
05.Тра.2020

       У нашій країні триває карантин, але це не привід сумувати…    Йдуть приготування до світлого весняного свята – свята Великодня. «Комашки – розумашки» долучилися до  “Великоднього марафону домашніх справ”: активно готувалися до свята, допомагаючи дорослим, а ще  виявляли творчість, створюючи разом з батьками неперевершені поробки, малюнки, аплікації.   Дякуємо усім за натхнення,  участь, активність, креативність!!! … Продовжити читання ““Великодній марафон домашніх справ” від логопедичної групи “Комашки – розумашки””

Детальніше
05.Тра.2020

Традиційно 12 квітня відзначаємо День Космонавтики.  Хто змалечку не мріяв полетіти в космос? Напевно, кожен з нас мав таку мрію. В період, коли наша країна – на карантині і ми залишаємось вдома, нам ніщо не заважає поринути у світ дитячих фантазій та опинитись, хоч уявно,  у просторі неосяжного Всесвіту.  Не залишились осторонь й наші маленькі … Продовжити читання “Дитячі фантазії про космічний простір”

Детальніше
04.Тра.2020

За цей карантинний період, який продовжили до 11.05.2020 і діти, і батьки втомились від одноманітності. Дехто рятується різноманітними іграми. Дехто – мультфільмами й переглядами відео Вихователі дитячих садочків не радять давати вільний доступ малюкам до перегляду мультфільмів на комп’ютері, а рекомендують організувати час так, аби проводити його цікаво й необтяжливо. Аби малювання стало цікавішим, запропонуйте … Продовжити читання “ЧИМ ЗАЙНЯТИ ДОШКІЛЬНЯТ ПІД ЧАС САМОІЗОЛЯЦІЇ”

Детальніше
11.Кві.2020

Що робити, якщо застрягли з дітьми вдома? Цей великий перелік активних заходів в приміщенні компенсує потребу ваших дітей – від малюків до підлітків – в фізичній активності. Всі ми розуміємо, що «діти + енергія+ під замком» – рівняння, яке може дорівнювати хаосу та неминучій катастрофі. Тож пропонуємо активні ігри та заняття у приміщенні, завдяки яким … Продовжити читання “Кейс енергійних ігор та розваг для дітей вдома”

Детальніше