Логопедична група №4 «Щебетушечка»

16.Бер.2021

   До 150-річчя з дня народження Лесі Українки діти групи “Щебетушечка” разом з батьками підготували поетичний флешмоб за віршем “Мамо, іде вже зима”. Запрошуємо усіх бажаючих до перегляду – https://youtu.be/STcW6xtA3vs

Детальніше
23.Жов.2020

   Хто не любить піцу?! Ця страва одна з найулюбленіших для дітвори і дорослих. А піца приготована своїми руками – це набагато смачніше і приємніше. Ось так спробували себе у ролі піцейоли дошкільнята логопедичної групи №4 «Щебетушечка» під керівництвом вихователя Марущак Ольги Григорівни.  Маленькі кулінари вчилися готувати національну страву італійців з улюблених продуктів. Малюки працювали … Продовжити читання “Маленькі кулінари «Щебетушечки» готують смачну італійську піцу.”

Детальніше
10.Кві.2020

У багатьох дітей часто спостерігається нерізко виражене відставання у мовленнєвому розвитку, яке в дошкільному віці зазвичай не привертає до себе особливої уваги батьків, проте в подальшому може перешкоджати якісному навчанню і призвести до появи специфічних помилок, зокрема на уроках української мови. Дуже важливо виявити навіть найнезначніші відхилення мовленнєвого розвитку та виправити їх до початку навчання … Продовжити читання “ПОРАДИ ЛОГОПЕДА БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ”

Детальніше
02.Січ.2020
Детальніше