Логопедична група №2 «Бджолинки-веселинки»

17.Лют.2021

        Одне з найвеличніших свят вважається свято Різдва Христового. До цього свята вихованці нашої групи разом з дорослими готувалися заздалегідь: розучували колядки, щедрівки, робили Різдвяних Ангелів. А в переддень свята готувалися в родинах до Святої вечері. В садочку вихованці ділилися своїми враженнями про те як ходили колядувати, щедрувати до своїх рідних, що … Продовжити читання “РІЗДВО ХРИСТОВЕ”

Детальніше
17.Лют.2021

        Новий рік – час веселощів, сюрпризів, карнавальних костюмів, зустрічі з Дідом Морозом, Снігуркою, казковими героями, отриманням подарунків. Діти нашої групи з великою турботою, піклуванням поринули в чарівний світ Новорічного дива – допомагаючи вилікувати головню гостю – Новорічну ялинку. Чудодійними ліками були – пісні, танці, конкурси, ігри. Від такої захоплюючої пригоди діти … Продовжити читання “Новорічна казка”

Детальніше
16.Лют.2021

Зима багата на українські народні свята. Розпочалася зимова казка, диво з святкування свята Андрія, де наші вихованці ознайомилися з народними звичаями та традиціями, з куштуванням калити, вареників. Діти нашої групи з нетерпінням чекали свята Святого Миколая, де своїми гарними вчинками, отримували наклейки на чобіток для Миколая, надсилали лист з побажаннями, а також під подушечки в … Продовжити читання “Зимонька святкова”

Детальніше
16.Лют.2021

Осінь-чарівниця, художниця, щедра господиня,яка хазяйнує скрізь, куди не глянь. Прибрала золотом сади, парки, ліси, струшує додолу жовте листя. Кожного року дарує свої щедрі дарунки полів і садів, чарує нас своїм осіннім золотом. В цікавому осінньому квесті приймали участь малята нашої групи «Бджолинки-Веселинки». Проходячи всі станції зустрічалися з Господинею, паном Гарбузом, пані Хмаринкою, веселими Мухоморчиками, Їжачком. … Продовжити читання “Осінній квест “В гостях у щедрої осені””

Детальніше
01.Чер.2020

Вихователі: Міщанчук Інна Ярославівна, Яковенко Аліна Володимирівна Вчитель-логопед: Половцева Ольга Миколаївна Помічник вихователя: Федорченко Людмила Олександрівна   Ми бджолинки-веселинки Любим танці любим сміх Влітку на дозвіллі Ми порадуєм усіх!

Детальніше