Сильні, спритні та сміливі

13.Кві.2021

      Веселим та пізнавальним видався День космонавтики в Житомирському дошкільному навчальному закладі №58 “ДивоГрай”. Діти разом з інструктором з фізичного виховання Павлюк Н.М. вирушили у цікаву подорож просторами Всесвіту, пригадали назви планет сонячної системи, імена перших відважних людей-космонавтів та тварин-космонавтів. На імпровізованій космічній станції маленькі космонавти пройшли різні цікаві випробування та позмагались у … Продовжити читання “День космонавтики в “ДивоГраї””

Детальніше
17.Лют.2021

А де ж наша Зимонька – зима? Мабуть, притомилась вона, Сіючи сніги, десь прилягла. Зимо, швидше прокидайся І з Весною зустрічайся.       Стрітення в нашому краї, як і по всій Україні — не лише церковне свято. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх-давен Стрітення на Україні чекали з … Продовжити читання “Свято Стрітення в “ДивоГраї””

Детальніше
21.Гру.2020

   Свято Андрія і його особливості святкування розпочинають зимовий цикл тематичних різдвяно-новорічних свят в ЖДНЗ №58 «ДивоГрай». Розповісти дошкільнятам про звичаї та традиції українського народу допомогли «Андріївські забави», які організували і провели  інструктори з фізкультури Файдюк О.С., Павлюк Н.М. для вихованців середніх та старших груп.  Дівчаток і хлопчиків чекала Господиня, яка цікаво розповіла про славні … Продовжити читання “«Андріївські забави». Українські звичаї на свято Андрія.”

Детальніше
15.Жов.2020

  Дошкільнята – справжні козачата, І сміливі, і кмітливі, Відчайдушні, не ліниві. Добра підростає зміна, ВірнідітиУкраїни!           14 жовтня весь християнський світ святкує світле та радісне свято – Покрови Пресвятої Богородиці. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Саме тому в Україні свято отримало другу … Продовжити читання “В «ДивоГраї»  відбулись спортивні розваги «Козацькі забави»”

Детальніше
12.Сер.2020

Літо – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку. Широке використання природних чинників – повітря, сонця, води, збагачення харчування свіжими ягодами і фруктами, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив. Одне з найважливіших завдань у роботі з охорони і зміцненні здоров’я дітей – це задовольнити природну потребу … Продовжити читання “Сонечко кличе всіх на свіже повітря!”

Детальніше