Соціальна служба

18.Тра.2020

Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти, чи такою як ти хочеш. Не чекай від дитини плати за все, що ти для неї зробив. Ти дав їй життя, як вона може тобі віддячити? Вона дасть життя іншому, той – третьому, і це незворотний закон подяки. Не зганяй на дитині свої образи, щоб у … Продовжити читання “Десять заповідей для батьків від Януша Корчака”

Детальніше
21.Кві.2020

В Україні працює державна «гаряча лінія»  з попередження домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номерами  15-47, 0 800 500 335.  Дзвінки є  безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними. На «гарячій лінії» надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам щодо питань попередження та протидії домашньому насильсту, протидії торгівлі людьми, питань, пов’язаних з ґендерною дискримінацією та … Продовжити читання “ПРАЦЮЄ ДЕРЖАВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА”

Детальніше
10.Кві.2020

УВАГА! Питання належного виховання дітей, досягнення порозуміння між батьками і дітьми завжди були важливими й актуальними. Законодавством України передбачено відповідальність батьків не лише за шкоду, завдану їхніми дітьми, а й за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків. Відповідальність батьків передбачена: КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ Ст. 51. Батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття. Ст. 52. Будь-яке насильство над … Продовжити читання “ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ ПРО ПРАВА, ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БАТЬКІВ”

Детальніше
01.Кві.2020

16 питань, відповіді на які мають знати усі діти Безпека дітей – одне з найбільш важливих питань, які турбують батьків. Якщо ви хочете бути впевнені, що ваше чадо не потрапить в небезпечну ситуацію, вам слід заздалегідь навчити дитину правилам поведінки. Запитайте це свою дитину. Не виключено, що відповіді дитини стануть для вас несподіванкою. Що робити, … Продовжити читання “БЕЗПЕКА ДІТЕЙ – ОДНЕ З НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ”

Детальніше
01.Кві.2020

         Дорогі батьки! Для багатьох із вас, крім COVID-19, постала нова «загроза». Це спілкування із власними дітьми, організація їхнього дозвілля в 4 стінах та вміння грамотно розкласти свої емоції по поличках. Дехто із вас здивовано починає помічати, що його діти виросли й стали «незнайомими». Ви ніби вперше відкрили для себе нові риси … Продовжити читання “ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПІД ЧАС КАРАНТИННОГО ПЕРІОДУ”

Детальніше