Соціальний педагог

20.Кві.2021

     Тепер з питань захисту дитячих прав та інших питань діти та дорослі можуть звертатися  з 12.00 до 20.00 по буднях. Субота і неділя – вихідні.      Номери телефону Національної дитячої гарячої лінії:            0-800-500-225 – безкоштовно з усіх мобільних і стаціонарних  телефонів;            116111 – безкоштовно … Продовжити читання “Національна дитяча гаряча лінія”

Детальніше
26.Бер.2021

З матеріалами посібника можна ознайомитись за посиланням –  http://58.sadok.zt.ua/wp-content/uploads/2021/03/dity-v-interneti.-posibnyk-dlya-batkiv.pdf

Детальніше
15.Лют.2021

Негативні емоції люди по відношенню до інших осіб висловлюють по-різному. Хтось просто недобре озивається про якусь людину за його спиною, а хтось вибирає більш жорсткий і неприємний метод впливу – психологічне насильство. Статистика показує, що жертва найчастіше – це не доросла, а дитина. Психологічному насильству діти піддаються в закладах освіти, на вулиці, вдома. Що таке … Продовжити читання “Попередження  психологічного (емоційного) насильства над дітьми”

Детальніше
15.Лют.2021

Існує 4 заповіді мудрих батьків. Вони можуть допомогти уникнути психологічного насильства над дитиною, адже не завжди мами і тата усвідомлюють, що їхнє виховання є неправильним і призводить до негативних наслідків. По-перше, ніколи не намагайтеся зробити зі своєї дитини найкращого. Не всі люди є однаковими. Кожна людина наділена певними здібностями і можливостями. По-друге, не порівнюйте свою … Продовжити читання “Заповіді мудрих батьків”

Детальніше
15.Лют.2021

Покарання – це заподіяння шкоди, тому хто завдає шкоду. Похвала – педагогічний домкрат. В.Кротов  Заохочення і покарання – це дві сторони однієї медалі, ім’я якої “виховання”. І щоб ця медаль виявилася золотою, необхідно знати основні правила заохочення і покарання. Покарання Не можна виправдовувати суворі покарання і жорстокість в людських відносинах. Однак, зовсім без покарання, на … Продовжити читання “Про заохочення і покарання”

Детальніше