Діалог з практичним психологом

21.Тра.2020

Забагато інформації навколо? Відчуваєте тривожність після перегляду новин? Медіаграмотність та критичне мислення важливі зараз як ніколи! Пам’ятайте: в наших силах навчиться інформаційній стійкості, зменшувати об’єми інформаційного абсуру та не піддаватись на маніпуляції. Влаштовуйтесь зручніше – попереду 6 порад як зберегти здоровий глузд в інформаційному безладі: Крок 1. Свідомо формуйте свій інформаційний простір «На якій я «цифровій … Продовжити читання “Медіаграмотність та критичне мислення – щоденний захист від цифрової дезінформації”

Детальніше
15.Тра.2020

       Тема є дуже актуальною, оскільки ми всі зараз знаходимося в ситуації вимушеної ізоляції, що в свою чергу викликає різні негативні відчуття та призводить до стресу.       Першим етапом стресу є тривога, другим – мобілізація. Ці два етапи є дуже ресурсними і можуть бути навіть корисними для людини, оскільки можуть активізувати … Продовжити читання “Як зберегти спокій в любій ситуації.”

Детальніше
09.Кві.2020

Путівник для батьків Батьки часто хвилюються, що не так виховують своїх дітей. Дуже легко потрапити у пастку, порівнюючи себе з іншими батьками чи шукати якісь вимірювані ознаки того, що ви хороші мама чи тато. Психологи виділяють  7 ознак того, що у дитини – круті батьки. Ваша дитина показує різні емоції перед вами. Ми можемо не … Продовжити читання “7 ознак того, що ви круті батьки.”

Детальніше
09.Кві.2020

Діти ранньго віку й дошкільнята все ще знаходяться на ранніх етапах навчання вербального спілкування. Додайте до цього той факт, що вони слабо вміють контролювати власні спонукання, мають незрілі соціальні навички, – ось вам рецепт інстинктивної реакції з застосуванням фізичної сили (тобто ударів, стусанів, укусів, смикань за волосся, кидання предметів і т п.) – реакції на … Продовжити читання “ФІЗИЧНА АГРЕСІЯ ДІТЕЙ: ПОРАДИ БАТЬКАМ”

Детальніше
09.Кві.2020

Психологічна готовність дитини до шкільного навчання полягає в тому, щоб до часу вступу до школи в неї склалися психологічні риси, які властиві школяру. У дошкільному віці виникають поки що тільки задатки цього перетворення в учня: бажання вчитися, стати школярем, уміння керувати своєю поведінкою і діяльністю, достатній рівень розумового розвитку й розвитку мовлення, наявність пізнавальних інтересів … Продовжити читання “Поради батькам: “Як підготувати дітей до школи.””

Детальніше