Діалог з практичним психологом

22.Бер.2021

Пропонуємо 15 ігор для розвитку пам’яті: Запам’ятай слова по черзі. Називаємо кілька слів, які дитина повинна запам’ятати та повторити в тому ж порядку. Для початку можна використовувати в грі лише декілька слів – 3-5. Далі можна ускладнювати правила гри, збільшуючи кількість слів. Наприклад: будинок, сонце, каша, лампочка, собака. Хто загубився. Перед малюком викладаємо кілька іграшок (штук 5-6 … Продовжити читання “Добірка ігор для розвитку пам’яті”

Детальніше
18.Бер.2021

       З метою реалізації та додержання вимог чинного законодавства у сфері захисту суспільної моралі, обігу продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру, продукції, що містить пропаганду культу насильства, жорстокості і порнографії, створено Національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі (далі – Національна комісія).     Відповідно до статті 17 Закону … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ: «ДІТИ – ІНТЕРНЕТ – МОБІЛЬНИЙ ЗВ’ЯЗОК»”

Детальніше
18.Бер.2021

      З  огляду на те, що останнім часом в Україні збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, що загрожує їхньому життю та здоров’ю, негативного впливу  соціальних мереж в інтернеті, ми підготували для Вас збірку гарячих ліній та консультативних сервісів, що стосуються психологічного добробуту як дітей, так і дорослих і є актуальними на сьогодні. 1. … Продовжити читання “Консультативні сервіси психологічної допомоги”

Детальніше
12.Бер.2021

Якщо ми не знаходимо спокою в собі, безнадійно його шукати будь-де.                                                             Ларошфуко        Існує думка, що «всі хвороби від нервів», а точніше, якщо не всі, то 75% хвороб викликані стресами. Але стрес – це звичайне явище, природня частина людського існування. Стреси, що виникають у житті, можна порівняти з коридорами, якими треба пройти: … Продовжити читання “Семінар-практикум для педагогів «Стрес і особистість: відновлення психологічних ресурсів».”

Детальніше
01.Бер.2021

Психологічна готовність дитини до шкільного навчання полягає в тому, щоб до часу вступу до школи в неї склалися психологічні риси, які властиві школяру. У дошкільному віці виникають поки що тільки задатки цього перетворення в учня: бажання вчитися, стати школярем, уміння керувати своєю поведінкою і діяльністю, достатній рівень розумового розвитку й розвитку мовлення, наявність пізнавальних інтересів … Продовжити читання “Поради батькам: “Як підготувати дітей до школи.””

Детальніше