Абетка здоров’я

10.Кві.2020

Діагностика. Як визначити на початкових стадіях коронавірус? На початковій стадії коронавірус має такі ж симптоми, що і інші гострі вірусні захворювання. Визначити можуть тільки спеціальні тести. Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках – діарея або кон’юнктивіт. Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його небезпека. … Продовжити читання “КОРОНАВІРУС. Рекомендації МОЗ”

Детальніше
10.Кві.2020

ГРІ — це велика група гострих вірусних захворювань, які характеризуються повітряно-крапельним шляхом передавання та переважним ураженням верхніх дихальних шляхів. Грип є найбільш поширеним гострим респіраторним вірусним захворюванням, особливість якого полягає у надзвичайно швидкому поширенні і вираженій інтоксикації. Механізм передавання вірусу грипу — повітряно-крапельний. Грип може призвести до тяжких ускладнень з боку легеневої, серцево-судинної, нервової, ендокринної систем. … Продовжити читання “Пам’ятка з профілактики грипу та інших гострихреспіраторних інфекцій (ГРІ)”

Детальніше
03.Бер.2020

                          МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ  вул. М.Грушевського, 7, м. Київ, 01601, тел. (044) 253-72-90, E-mail: moz@moz.gov.ua, web:http://www.moz.gov.ua, код ЄДРПОУ 00012925        Надсилаємо інформацію для використання в роботі та просимо сприяти інформуванню       населення       під       час       здійснення       інспекторами Держпродспоживслужби та Держпраці профілактичних та … Продовжити читання “Профілактика поширення коронавірусу.”

Детальніше
13.Гру.2019
Детальніше