Статті

21.Тра.2020

Забагато інформації навколо? Відчуваєте тривожність після перегляду новин? Медіаграмотність та критичне мислення важливі зараз як ніколи! Пам’ятайте: в наших силах навчиться інформаційній стійкості, зменшувати об’єми інформаційного абсуру та не піддаватись на маніпуляції. Влаштовуйтесь зручніше – попереду 6 порад як зберегти здоровий глузд в інформаційному безладі: Крок 1. Свідомо формуйте свій інформаційний простір «На якій я «цифровій … Продовжити читання “Медіаграмотність та критичне мислення – щоденний захист від цифрової дезінформації”

Детальніше
18.Тра.2020

Не чекай, що твоя дитина буде такою, як ти, чи такою як ти хочеш. Не чекай від дитини плати за все, що ти для неї зробив. Ти дав їй життя, як вона може тобі віддячити? Вона дасть життя іншому, той – третьому, і це незворотний закон подяки. Не зганяй на дитині свої образи, щоб у … Продовжити читання “Десять заповідей для батьків від Януша Корчака”

Детальніше
15.Тра.2020

       Тема є дуже актуальною, оскільки ми всі зараз знаходимося в ситуації вимушеної ізоляції, що в свою чергу викликає різні негативні відчуття та призводить до стресу.       Першим етапом стресу є тривога, другим – мобілізація. Ці два етапи є дуже ресурсними і можуть бути навіть корисними для людини, оскільки можуть активізувати … Продовжити читання “Як зберегти спокій в любій ситуації.”

Детальніше
15.Тра.2020

           В умовах карантину педагоги закладів дошкільної освіти перейшли на дистанційний режим роботи, який змусив шукати нові сучасні підходи до проведення нарад, «зустрічей на відстані», конференцій тощо.          15 травня 2020року в Житомирському закладі дошкільної освіти №58 «ДивоГрай» відбулась онлайн зустріч педагогів з проблем «Організація ТБД в закладі … Продовжити читання “«Віртуальна зустріч» педагогічних працівників в умовах карантину.”

Детальніше
21.Кві.2020

В Україні працює державна «гаряча лінія»  з попередження домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номерами  15-47, 0 800 500 335.  Дзвінки є  безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними. На «гарячій лінії» надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам щодо питань попередження та протидії домашньому насильсту, протидії торгівлі людьми, питань, пов’язаних з ґендерною дискримінацією та … Продовжити читання “ПРАЦЮЄ ДЕРЖАВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА”

Детальніше