Статті

05.Тра.2021

     22 квітня 2021р. о 13.00 в онлайн-форматі на комунікаційній платформі GoogleMeet в Житомирському закладі дошкільної освіти №58 відбувся    презентаційний семінар «Реалізація освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» з дітьми з особливими освітніми потребами через  авторський дидактичний посібник «Крокуй впевнено»» для вчителів-логопедів, вихователів спеціальних груп м. Житомира.       На … Продовжити читання “Презентаційний семінар «Реалізація освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» з дітьми з особливими освітніми потребами через  авторський дидактичний посібник «Крокуй впевнено»»”

Детальніше
05.Тра.2021

    В організації змісту та процесі дошкільної освіти важливим є формування однієї з ключових компетентностей – логіко-математичної. Саме тому важливого значення в реалізації освітніх завдань набуває у державному стандарті, Базовому компоненті дошкільної освіти (нова редакція 2021р.), освітній напрям «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», в якому визначено інтегровану компетентність: сенсорно-пізнавальну, логіко-математичну, дослідницьку. Сучасна дошкільна освіта вимагає переосмислення … Продовжити читання “Методична панорама «Інноваційні лайфхаки для розвитку логіко-математичної компетентності дошкільника»”

Детальніше
20.Кві.2021

     Тепер з питань захисту дитячих прав та інших питань діти та дорослі можуть звертатися  з 12.00 до 20.00 по буднях. Субота і неділя – вихідні.      Номери телефону Національної дитячої гарячої лінії:            0-800-500-225 – безкоштовно з усіх мобільних і стаціонарних  телефонів;            116111 – безкоштовно … Продовжити читання “Національна дитяча гаряча лінія”

Детальніше
13.Кві.2021

      Веселим та пізнавальним видався День космонавтики в Житомирському дошкільному навчальному закладі №58 “ДивоГрай”. Діти разом з інструктором з фізичного виховання Павлюк Н.М. вирушили у цікаву подорож просторами Всесвіту, пригадали назви планет сонячної системи, імена перших відважних людей-космонавтів та тварин-космонавтів. На імпровізованій космічній станції маленькі космонавти пройшли різні цікаві випробування та позмагались у … Продовжити читання “День космонавтики в “ДивоГраї””

Детальніше
02.Кві.2021

       Рефлексія- це відбиття дитячого досвіду в слові, малюнку (образі), фотографії, відео. Вона дозволяє виокремити в потоці гри значущі фрагменти, ситуації, що вказують на перехідні стани, труднощі, поява нового.    Головна умова проведення рефлексії – відсутність рішення в голові педагога (openmind  – відкритий розум,  tabularasa – чиста дошка).     Регулярна рефлексія є ґрунтом: самостійності, ініціативності, … Продовжити читання “Організація рефлексії у дітей дошкільного віку”

Детальніше